Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 5/10
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jette Valstrøm
61699128
Jette@valstroem.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pia morgen
30240810
Pia@kicagrip.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Louise Jakobsen
30614633
JakobsenLouise@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pia Rothmann
26311512
piarothmann@yahoo.dk
1. vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Mariah Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Alexander Chemnitz
28355326
online15@mail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Louise Jakobsen
30614633
JakobsenLouise@hotmail.com


Kørselsvagter til 5/10

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Jørgen Sjøgaard/Bølle Æbler),
Andebøllevej 45, 5492 Vissenbjerg



Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 12/10
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Cathrine Sander
23309014
Futte_cathrine@hotmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Signe Capion
22755351
signecapion@hotmail.com
1. modtagervagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Gry Holst
28721171
gry_h_jensen@dskd.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Signe Capion
22755351
signecapion@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00

22152246
Sarahlundm@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Marianne Gjerstorff
22363467
marianneras@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Jørgen Kjær Jensen
40350020
jkj-privat@mail.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Pia Vander
27676482



Kørselsvagter til 12/10

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregård (henter tirsdag den 11/10)
Jane Poulsen
27320020
jane_kvistp@hotmail.com


Kørselsvagt 2
Jørgen Sjøgaard/Bølle Æbler), (henter tirsdag 11/10 kl. 15.45)
Andebøllevej 45, 5492 Vissenbjerg
Dorte Winther
28761530
dowi@sdu.dk

Vagtplan d. 19/10
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Cathrine Sander
23309014
Futte_cathrine@hotmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Emilie Johansen
20711512
ida-emilie.f.j@hotmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
Olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Katrine Bach
22981719
bach_2650@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Deanna Thomsen
29260160
deanna.thomsen@live.dk
første gang
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Anne Gunstrup
51346326
annegunstrup(a)gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Marianne Gjerstorff
22363467 marianneras@hotmail.com


Kassevagt
15:45 - 19:00
Sabine Dahl Petersen
61697899
sabine_dahl_p@hotmail.com
1.vagt


Kassevagt
15:45 - 19:00
Pia Mazor
61144784
Piamazor@hotmail.com


Kørselsvagter til 19/10

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Jørgen Sjøgaard/Bølle Æbler),
Andebøllevej 45, 5492 Vissenbjerg
Lene Lund Andersen
28908922
lenelund93@gmail.com

Kørselsvagt 2
Nørregården, Nedermarken 8, 5560 Aarup
Lene Lund Andersen
--
--






Vagtplan d. 26/10
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Susanne
26828014
susannethesbjerg@hotmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Jytte nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Jytte nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Deanna Thomsen
29260160
deanna.thomsen@live.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Johanne Andersen
22756030
mongolianjohanne(at)gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Julie Faurholt Pedersen
20297420
juliefaurholt@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Rasmus Modberg
26965333
modberg_ras@hotmail.com
1. vagt

Kørselsvagter til 26/10

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm

)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
markhaven, Lufthavnvej 53, 5270 Odense (kan tirsdag efter 17, obs. ikke stationcar)
Emil la Cour
40785541
emillacour@gmail.com
Kørselsvagt 2
Nørregården, Nedermarken 8, 5560 Aarup, (efter kl. 17 tirsdag den 25/10, ikke en stor bil) (1. vagt)
Benedicte Ravn
26256070
benedicteravn@gmail.com

Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1
Kamille Szilas-Hansen
Kamille@szilas.net
53371272
helst mandag 31. okt.
Vagt 2
Mia Ovcina
mia-holiday@hotmail.com
26240192