Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 2/3
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Anne Østerby Rasmussen
25137515
annerasmussen@msn.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00




Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Heidi Nikolaisen
20441721
heidiphn@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Georgina Butler
22537541
georginasrb@gmail.com
første pakkevagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mark Hollænder Viese
42312065
Mark@viese.dk
Første vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Maibritt Skipper
40294311
m.skipper@email.dk
2. vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00





Vagtplan d. 9/3
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Carsten Pedersen
42251953
c.moeller.pedersen@gmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00




Pakkevagt
14:00 - 16:00
Tina Skafte
26156841
tina@dsa-net.dk
Min første vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Andreas
24278338
andreas(at)nalnet.dk
Min 2. vagt.
Kommer 14.15.
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Bo
25744675
jettebo@sdrboulevard.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Mette
21178736
Mjks@ucl.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Lisbeth Sigh
20605861
lisbeth.sigh@gmail.com



Vagtplan d. 16/3
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Sara Lange
30227719
lange.sara@gmail.com
1. modtagervagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Birgit Bauer
22783966
birgitbau@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Henning Sørensen
20727803
nicka@kalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mimi Munch-Jensen
26779771
mimimunch@outlook.com
1. vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Julie Faurholt Pedersen
22528468
juliefaurholt@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Annette Jakobsen
26709728
amjakob@icloud.com
1. Vagt

Kørselsvagter til 16/3

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Jørgen Sjøgaard
Bente Bjørnskov
28949030
7bente7@gmail.com
Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 23/3
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Bjørn Krog Thesbjerg
60933342
bjornkroglarsen@gmail.com
første modtagevagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Asger Sommer
29253907
asger_sommer@hotmail.com
Kommer tidligere, hvis der ikke melder sig en modtagevagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Bjørn Krog Thesbjerg
60933342
bjornkroglarsen@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
pia morgen
30240810
Pia@kicagrip.dk
1. Vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Rikke Zachar Langkilde
30281347
rikkezachar@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Sara Hamdrup
26253526
hamdrup@hotmail.com
Jeg har taget nøglen med hjem. Jeg bor i Skibhuskvarteret. :)
Kassevagt
15:45 - 19:00
Pernille schufri
60195660
Schufri2@yahoo.dk
Min første kassevagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Marianne Gjerstorff
22363467
marianneras@hotmail.com
1. vagt


Kørselsvagter til 23/3

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 30/3
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Asger Sommer
29253907
asger_sommer@hotmail.com
Må desværre lukke sig ind med sin egen nøgle

Bliver til Regina kommer
Modtagervagt
13:00 - 14:00
Nina Sigmund
20243818
ninasigmund(at)hotmail.com
Nøgle
Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com
OBS! Jeg kan først være der
ca. 14.30
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Henrik Demoulin-Larsen
25333575
henrik@gimbal.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Cassandra Kragh
25705323
cassandrakragh@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Tue Hansen
31678090
tue1975@gmail.com
1. vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00




Kassevagt
15:45 - 19:00
Janni Madsen
28947270
jamad12(at)student.sdu.dk
1. vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Peter Bo Jensen
31310984
peterbojensen.pbj(at)gmail.com
1. vagt

Kørselsvagter til 30/3

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Rengøringsvagt

Navn

Telefon

Email


Vagt 1




Vagt 2