Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 4/5
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Cassandra Kragh
25705323
cassandrakragh@gmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marie My Messell
29653961
messell@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Signe Capion
22755351
signecapion@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Nathalie Jørgensen
29216846
nat.joergensen(at)gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Nanna Mark
28905600
nanna.mark(at)gmail.com
OBS! Lise fra arrangementgruppen har nøglen.
Kassevagt
15:45 - 19:00
Maibritt Skipper
40294311
m.skipper@email.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Martin Seymour
26211968
masey99@gmail.com
1. vagt

Kørselsvagter til 4/5

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 11/5
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Maria Rasmussen
20651257
rasmussenmariamaria(a)gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Jette Valstrøm
61699128
jette@valstroem.dk
Er ny :)
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Ole Wintoniak
29201660
ole.wintoniak@gmail.com
NB: Er NY! :-)
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Gry Holst

gry_h_jensen@dskd.dk
2.vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Mariah Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Marianne Gjerstorff
22363467
marianneras@hotmail.com


Kassevagt
15:45 - 19:00
Ida Funder
Ann Sophie Fjord Christensen
51297240
28988429
idafunder@hotmail.com
annsophiefjord@gmail.com
Er Ny


Kørselsvagter til 11/5

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 18/5
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
Olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pia morgen
30240810
Pia@kicagrip.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
annelie olsen
22408761
anneliesoffie@gmail.com
1.vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00




Kassevagt
15:45 - 19:00
Charlotte Jacobsen
61827255
charlotte.jacobsen@gmail.com
2. vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Asger Sommer
29253907
asger_sommer@hotmail.com
Nøgle

Kørselsvagter til 18/5

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 25/5
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Susanne Staal Larsen
20857767
Sus.staal(a)cdnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Søren Jensen
21636449
sorensindbergjensen@outlook.com
ny
Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Julie Pedersen
22321670
pedersenjulie7@gmail.com
1. vagt :-)
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Søren Dalgaard
21540955
fam.dalgaard@nla-net.dk
ny
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Susanne Staal Larsen
20857767
Sus.staal(a)cdnet.dk

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Mette Skovdal
21178736
Mjks@ucl.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Camilla Carlsson
22364188
camillacarlsson@live.dk
2. vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Isabella Sand Rasmussen
23639058
Isabella.rasmussen@hotmail.com
2. vagt

Kørselsvagter til 25/5

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1
Kamille Szilas-Hansen
Kamille@szilas.net
53371272

Vagt 2