Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 5/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Nina Sigmund
20243818
ninasigmund(at)hotmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Bente B.Knudsen
22564451
bentebknudsen@gmail.com
Ny
Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Carina Bukholt
28512849
Carina.bukholt@gmail.com
1. Vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Bente B. Knudsen
22564451
bentebknudsen@gmail.com
Ny
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Kirsten Aarestrup
61654686
k1aarestrup@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Asger
29253907
asger_sommer@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til 4/7

Sted

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 12/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Lise Kapper
61393568
lisekapper@gmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Marie My Messell
29653961
messell@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Stine Elm Larsen
5099 2313
stineelm@gmail.com
1. vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sissel Ida Schmidt
2762 1595
sissel_ida@me.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pandita Larsen
22257875
dita_lars@live.dk

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19.00
Susanne Staal Larsen
20857767
susannestaal52(at)gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Maj-Britt
50511566
majsebritt@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Rosa Jensen
53535021
rosahje@gmail.com
1. Vagt

Kørselsvagter til 11/7

Sted

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Markhaven
Bente Bjørnskov
28949030
7bente7@gmail.com
Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 19/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00




Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pia morgen
30240810
Pia@kicagrip.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Peer Locher
61654675
peerlocher@gmail.com
1. vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00




Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Susanne Staal Larsen
20857767
susannestaal52(at)gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Sabine Dahl Petersen
61697899
sabine_dahl_p@hotmail.com


Kassevagt
15:45 - 19:00
Sisse de Siqueira
51943002
siq008@hotmail.com
Første vagt

Kørselsvagter til 18/7

Sted

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 26/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Pia vander
27576482
Piavander@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Tine
30486316
tine@spisodense.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Janni Madsen
28947270
jannilbm (a) gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Viktor Ferencz
236339556
viktorferencz93@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Line Rødtnes
40525648
linerodtnes@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Peter Bo Jensen
31310984
peterbojensen.pbj (a) gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Asger
29253907
asger_sommer@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Irene Jensen
61795511
irenejensen25@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk


Kørselsvagter til 25/7

Sted

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1




Vagt 2




Et tidspunkt i slutningen af måneden, I vælger selv ugedag og specifik dato, og aftaler nøglehentning med en kassemester :)