Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 6/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Bjørn Krog Thesbjerg
60933342
bjornkroglarsen@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Sarah Smed
50480824
sarah.s.smed@gmail.com
Første gang
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pia Morgen
30240810
Pia@kicagrip.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Julie Faurholt Pedersen
22528468
juliefaurholt@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Bjørn Krog Thesbjerg
60933342
bjornkroglarsen@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Margita Hefner
50170480
margita.hefner@food.au.dk
første gang

Kassevagt
15:45 - 19:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk
første gang

Kørselsvagter til x/x

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Skriv til mig, hvis der er behov for kørsel
Bente Bjørnskov
28949030
7bente7@gmail.com
Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 13/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Simon Knudsen
28407951
simonknudsen89@gmail.com
Første gang
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Ole Wintoniak
29201660
ole.wintoniak@gmail.com
Er ret ny... èn tidligere kassevagt :-)
Kassevagt
15:45 - 19:00
Pia Mazor
61144784
Piamazor@hotmail.com


Kørselsvagter til x/x

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 20/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Sarah Jensen
71201017
jensensg@hotmail.com
1.gang
Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
Olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Line Larsen
30110689
linelykkepetersen@gmail.com
2. pakkevagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Johanne Andersen
22756030
mongolianjohanne(at)gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Asger
29253907
asger_sommer@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Sirid Halager
28728626
sirid.s.halager@gmail.com
1. gang


Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til x/x

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 27/7
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
jytte nielsen
53704170
jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Charlotte Rennuit
52600642
charlotterennuit@yahoo.fr
1. gang
Pakkemester
14:00 - 16:00
jytte nielsen
53704170
jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Camilla Holmgaard
20631819
camillaholmgaard@live.dk
2. pakkevagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Svanlaug Árnadóttir
51344479
svanlaugarnadottir@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sophie Ravn
2681 9022
sophie_ravn@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Sophie Ravn
2681 9022
sophie_ravn@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk
2.kassevagt
Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til x/x

Sted (skriv Nørregård eller Lykkesholm)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1




Vagt 2