Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!



Vagtplan d. 6/1
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
jytte nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Louise Jakobsen
30614633
JakobsenLouise@hotmail.com
Min første vagt
(Det er bevidst jeg tager alle tre vagter)
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mads Harbo Jensen
66133378
madxreal@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Birgit Bauer
22783966
birgitbau@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Louise Jakobsen
30614633
JakobsenLouise@hotmail.com
Min første vagt
(det er bevidst jeg tager alle tre vagter)
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Bo Meier
25744675
jettebo@sdrboulevard.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00

61827255
charlotte.jacobsen@gmail.com
Min første vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Louise Jakobsen
30614633
JakobsenLouise@hotmail.com
Min første vagt
(det er bevidst jeg tager alle tre vagter)

Vagtplan d. 13/1
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Ida-Emilie Johansen
20711512
ida-emilie.f.j@hotmail.com
Første vagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sara Grønborg
22176695
sakigron@gmail.com
min 1. vagt.
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sissil Egge
93956865
sissil.egge@gmail.com
min 1. vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Mariah Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Nanna Mark
28905600
nanna.mark@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Ida Funder
28192854
idafunder@hotmail.com


Vagtplan d. 20/1
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jytte nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Christina Holst
53255948
c-holst@hotmail.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Jydi@nalnet.dk
53704170
Jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Ida-Emilie Johansen
20 71 15 12
ida-emilie.f.j@hotmail.com
Første vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mads Harbo Jensen
66133378
madxreal@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sarah Markussen
22152246
sarahlundm@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Marianne Frahm
60702811
Frahm@cdnet.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Casper Marienlund
22402553
c_marienlund@hotmail.com


Vagtplan d. 27/1
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jydi@nalnet.dk
53704170
Jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Noa Shamir
26177108
noa-shamir(at)hotmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Cassandra Kragh
25705323
cassandrakragh@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marie E. Dam
29892214
mariemollerupdam@gmail.com
Første vagt meget længe :) Er ret rusten.
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Anne Kirk
51346326
annegunstrup(a)gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Martin Hansen
22199463


Kassevagt
15:45 - 19:00
Ida-Emilie Johansen
20 71 15 12
ida-emilie.f.j@hotmail.com
Første vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Pernille Fokdal
20844419
pernillef8@gmail.com