Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 1/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at) hotmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Jytte Nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Jytte Nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marianne Mellerup
27292270
mariannemellerup@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Katrine Sosa
61462923
katrinesosa@outlook.dk
1.pakkevagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
Dorthe40@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Susanne Staal Larsen
20857767
susannestaal52(at)gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Astrid Honoré
25612316
astridsph@gmail.com
1. Vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Mikke Agger
41400108
Mikkelagger@msn.com
1. Kassevagt

Kørselsvagter til 1/2

Sted (skriv Broendegården ( Dømmestrupvej 44, Årslev 333 km fra C) eller Skytte( Assensvej 17, Nørre Aaby 9,3 km fra C). Hentes tirsdag eller onsdag

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1 Broendegården
Jørn (Broendegården, Nørregård og Jørn Sjørgård)
Jørn


Kørselsvagt 2 Skytte
Bjarke Jensen
Bjarke
20476176
bjarkebror@gmail.com

Vagtplan d. 8/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Benedicte Ravn
26256070
Benedicteravn@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Troels Pedersen
20832477
troelsvpedersen(a)yahoo.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sara Würtz
30134587
rasmus-klump@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marie My Messell
29653961
messell@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Marianne Gjerstorff
22363467
marianneras@hotmail.com


Kassevagt
15:45 - 19:00
Mette Skovdal
21178736
Mjks@ucl.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Benedicte Ravn
26256070
Benedicteravn@gmail.com


Kørselsvagter til 8/2

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Kristian og Lucas - Jørgen Sjøgaard

23345127
k.s.mathiasen@hotmail.com
Kørselsvagt 2
Kristian og Lucas - Nørregården

23345127
k.s.mathiasen@hotmail.com

Vagtplan d. 15/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Marianne Sofie Blaaberg
27148555
lurifax5@hotmail.com
1.Modtagervagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Julie Faurholt Pedersen
22528468
juliefaurholt@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Jørgen stengade
22115010
Jost@tietgen.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Lene reif
25544446
Lean@tietgen.dk

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Sophie Ravn
26819022
sophie_ravn@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Rikke Andersen
22165288
rikkevesterholm@gmail.com
1, kassevagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Sabine Dahl Petersen
61697899
sabine_dahl_p@hotmail.com



Kørselsvagter til 15/2

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Bølle æbler, Jørgen Sjøgaard
Jane Kvist Poulsen
27320020

jane_kvistp@hotmail.com

Kørselsvagt 2
Syrengården




Vagtplan d. 22/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jytte Nielsen
53704170
jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Marianne Mellerup
27292270
mariannemellerup@hotmail
1.modtagevagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Jytte Nielsen
53704170
jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mathias Eg
23497326
melomborg@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marianne Mellerup
27292270
mariannemellerup@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Johanne Andersen
22756030
mongolianjohanne(at)gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Mariah rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Leif Rothmann
26320511
leifrothmann(at)yahoo.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Trine Klærke
27134870
trefsgaard@hotmail.com


Kørselsvagter til 22/2

Sted (skriv nørregård eller Broendegården og æbler). Hentes tirsdag eller onsdag

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1nørregård
Nørregård
Morten


Kørselsvagt 2
Broendegården og Jørgen Sjørgård
Knud Raasthøj



Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1




Vagt 2












Gem