Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.

For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!




Vagtplan d. 3/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jytte nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Henning Sørensen
20727803
nicka@kalnet.dk
Første modtagervagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Birgit Bauer
22783966
birgitbau@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Katrine Bach
22981719
bach_2650@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Majken Jaussi
2287 0907
mjaussi_1@hotmail.com
Det er min første vagt :)
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Bo Meier
25744675
Jettebo@sdrboulevard.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00

30614633
JakobsenLouise@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00

21481682
michaelodense@yahoo.dk
Min første vagt

Vagtplan d. 10/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Anne Østerby Rasmusen
25137515
annerasmussen@msn.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Connie Moisen
21222078
conniewinning@gmail.com


Pakkevagt
14:00 - 16:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00




Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Mette F
30200116
mette (a) flojborg.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Majken Jaussi
2287 0907
mjaussi_1@hotmail.com
Det er min første kassevagt :)
Kassevagt
15:45 - 19:00
Thorstein Lindberg
26431894
thorstein0204@gmail.com
Min første vagt







Vagtplan d. 17/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Emai
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Majken Jaussi
2287 0907
mjaussi_1@hotmail.com
Det er min første modtagervagt :)
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pandita/Mads
21937277
mads@madslacour.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Morten Gjerstorff
21261563
mgjerstorff@health.sdu.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Susanne/Bjørn Thesbjerg
26828014
susannethesbjerg@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Mariah. Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Sissil Egge
93956856
sissil.egge@gmail.com
1.kassevagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Susanne/Bjørn Thesbjerg
60933342
bjornkroglarsen@gmail.com


Vagtplan d. 24/2
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jytte nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Kim Carlsen
21734520
Kim@kicagrip.dk
Pia. morgen s mand. 1 vagt
Pakkemester
14:00 - 16:00
jytte Nielsen
53704170
Jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Thorstein Lindberg
26431894
thorstein0204@gmail.com
Min første pakkevagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Christine Heimes/Magnus Bohr
31985440
christine.h@posteo.de

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Martin Hansen
22199463


Kassevagt
15:45 - 19:00
Maria Jakobsson
22242777
Maria.b.jakobsson@gmail.com
Min første kassevagt
Kassevagt
15:45 - 19:00
Lærke Sangill
21644865
laerkekit@gmail.com
Min første Kassevagt