Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 4/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Lise Wind-Hansen
23982666
Stramop at Hotmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Peter Ferrold
51817180
pferrold@gmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Lise Wind-Hansen
-
-

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Viktor Ferencz
23633956
viktorferencz93@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Peter Ferrold
51817180
pferrold@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00




Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Majken (starter) + Sophie (slutter)
2681 9022 (Sophie)
Materialet skal sendes til Majken på:
mjaussi_1@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Viktor Ferencz
23633956
viktorferencz93@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til 4/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 11/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Peter Ferrold
51817180
pferrold@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00




Pakkemester
14:00 - 16:00
Lise Wind-Hansen
23982666
Stramop at Hotmail.com
Bliver til 15.30
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Kirsten Aarestrup
61654686
k1aarestrup@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Peter Ferrold
51817180
pferrold@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marianne Sofie Blaaberg
27148555
lurifax5@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Bente Bjørnskov
28949030
7bente7@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Trine Madsen
40531186
trine.skov.madsen@live.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til 11/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 18/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper@hotmail.com
  • nøgle skal hentes hos Sophie Ravn (tlf. 26819022)
Modtagervagt
13:00 - 14:00
---
---


Pakkemester
14:00 - 16:00
Ole Wintoniak
42658700
ole.wintoniak@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sarafina Kimø
21245915
sarafinakimo@hotmail.com
mit første vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00




Pakkevagt
14:00 - 16:00
Pia morgen
30240810
Pia@kicagrip.dk

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Sisse de Siqueira
51943002
Siq008@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Solvej Teglhus
28144761
solvejt@live.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til 18/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 25/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00




Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Christina Sylvest Worm
23389933
christinasworm29@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00




Pakkevagt
14:00 - 16:00




Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Sophie Ravn
26819022
sophie_ravn@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Signe Borby
27592834
s.borby@gmail.com
min første vagt
Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til 25/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2





Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1
Mia Ovcina
miaovcina92@gmail.com
26240192

Vagt 2