Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 6/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp(at)visit62.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mark Viese
42312065
mark@viese.dk
Anna Marie Skovgård - 29217408 - nyt medlem aftalt med Lise at være "føl"
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Birgit Bauer
22783966
birgitbau@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sarah Jensen
29917695
sarahsvaneklinkjensen@gmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Filippa Rasmussen
21452138
Filippamariah@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Kirsten Pedersen
40526466
kp[at]visit62.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Nanna Mark
28905600
nanna.mark(at)gmail.com


Kørselsvagter til 6/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Jørgen Sjøgaard
Allan Christensen
22820619
juhlallan@gmail.com
Kørselsvagt 2
Nørregård
Bente Hansen
30560487
bepeko@kalnet.dk


Vagtplan d. 13/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Jytte Nielsen
53704170
jydi@nalnet.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Katrine Rosenberg
28262816
coco.dot@icloud.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Jytte Nielsen
53704170
jydi@nalnet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Dorthe Andersen
29923780
dorthe40@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Marie My Messell
29653961
messell@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mads Harbo Jensen
66133378
Madxreal@hotmail.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Mette Skovdal
21178736
Mjks@ucl.dk

Kassevagt
15:45 - 19:00
Sophie L. Ravn
2681 9022
sophie_ravn@hotmail.com
Vil læres op som kassemester
Kassevagt
15:45 - 19:00
Line. Larsen
30110689
linelykkepetersen@gmail.com
1. Vagt

Kørselsvagter til 13/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1




Kørselsvagt 2






Vagtplan d. 20/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Andreas Pedersen
24278338
andreas(at)nalnet.dk
1. modtagevagt
Modtagervagt
13:00 - 14:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00




Pakkevagt
14:00 - 16:00
pia Morgenstund
30240810
Pia@kicagrip.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Gry holst
28721171
gry_h_jensen@dskd.dk
1.vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Chr. Emil Szilas-Hansen
27508288
Christianemil.sh@gmail.com
1. vagt
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00




Kassevagt
15:45 - 19:00
Bente Bjørnskov
28949030
7bente7@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Alexander Chemnitz
28355326
chemnitz@mail.com


Kørselsvagter til 20/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregård
Allan Christensen
22820619
juhlallan@gmail.com
Kørselsvagt 2






Vagtplan d. 27/4
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Line Sander
23309013
linesmx@hotmail.com
Min allerførste vagt.
Modtagervagt
13:00 - 14:00
Susanne Staal Larsen
20857767
sus.staal(at)cdnet.dk

Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Kirsten Aarestrup
61654686
k1aarestrup@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Line Larsen
30110689
linelykkepetersen@gmail.com
1. vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mikkel Agger
41400108
Mikkelagger@msn.com

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00




Kassevagt
15:45 - 19:00
Marianne Frahm
60702811
Frahm@cdnet.dk
gerne gå 18.45
Kassevagt
15:45 - 19:00
Lærke Kit Sangill
21644865
[[mailto:lærkekit@gmail.com|lærkekit@gmail.com]]
no, prob' Marianne, -jeg har tid at blive og rydde op :)

Kørselsvagter til 27/4

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregård
Hanne
29849102
hannesindberg@gmail.com
Kørselsvagt 2
Jørgen Sjøgaard
Anna Hjerrild
41362426
anna@hjerrild.org

Rengøringsvagt

Navn

Telefon

Email


Vagt 1




Vagt 2
Sussie Thorslund
30221218
sthorslund@gmail.com


Gem