Dette er selve vagtskemaet, for at redigere skal du trykke på "Edit" knappen oppe til højre.

vagttager.jpg

Husk kun at redigere i kolonnerne med Navn, Telefon, Email og Kommentar!
De 3 første felter skal udfyldes!
Hvis du skulle blive forhindret i at tage din vagt, er det som udgangspunkt dit ansvar at finde en afløser. Hvis der er tale om sygdom og den slags, er der som regel altid gerne der kan komme til undsætning. Slå det op på facebook eller måske kan butiksgruppen hjælpe dig -
skriv til butik@odenseff.dk
.
Du modtager altid info om din vagt hvis du er modtager, pakke- eller kassemester på mail forud for vagten.


For beskrivelse af de forskellige opgaver/tjanser - Tryk her!

Længere nede af siden findes flere datoer!

Vagtplan d. 6/9
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00




Modtagervagt
13:00 - 14:00
Stine Petersen
31161061
stine.emp85@gmail.com
Første modtagevagt
Pakkemester
14:00 - 16:00




Pakkevagt
14:00 - 16:00
Katja Strandgaard
28607308
mail@katjastrandgaard.dk
Første vagt!
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Rikke Andersen
22165288
rikkevesterholm@gmail.com

Pakkevagt
13:00 - 15:00
Mette Skaarup
60591001
mettecskaarup@outlook.dk
hjælper med aflæsning/pakning fra 13-15
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00




Kassevagt
15:45 - 19:00
Mikkel Bruun Svendsen
61782384
mikkel.svendsen@outlook.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Pia Mazor
61144784
piamazor@hotmail.com


Kørselsvagter til 6/9

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregård
Bente B
28949030
7bente7@gmail.com
Kørselsvagt 2





Vagtplan d. 13/9
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Irene Jensen
61795511
irenejensen25@hotmail.com

Pakkemester
14:00 - 16:00
Janne Holm
23414316
janne.k.holm@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Julie Bebe-Hempler
27265505
bebe_julie@hotmail.com
NY
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Birna Eiriksdottir
50701490
birnaeir@gmail.com
Første vagt
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Trine Madsen
40531186
trine.skov.madsen@live.dk

Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Regina Olsen
31419836
olsen.regina@gmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Christian Tvede
24232498
christiantvede@gmail.com

Kassevagt
14:45 - 16:45
Mette Skaarup
60591001
mettecskaarup@outlook.dk
Første kassevagt - kan kun blive til 16.45

Kørselsvagter til 13/9

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregård (vigtig)



Kørselsvagt 2
Jørgen Sjøgaard (vigtig)




Vagtplan d. 20/9
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00
Leif Rothmann
26320511
leifrothmann@yahoo.dk

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Christina Sylvest Worm
23389933
christinasworm29@gmail.com
1.vagt NY
Pakkemester
14:00 - 16:00
Kirsten Rasmussen
28547713
kirstennepper(at)hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
katrine rørth
60608138
katrinespecial@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mette Skaarup
60591001
mettecskaarup@outlook.dk
(2. pakkevagt)
Pakkevagt
14:00 - 16:00
Jonna Steinicke
28320209
jonna@violamail.dk
1. vagt NY
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Sophie Ravn
26819022
sophie_ravn@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Dorte Winther
28761530
dowi@sdu.dk
1. kassevagt


Kassevagt
15:45 - 19:00
Rosa Jensen
53535021
rosahje@gmail.com


Kørselsvagter til 20/9

Sted (skriv Nørregård

eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregården
Irene
61795511

Kørselsvagt 2
Jørgen Sjøgaard
Finn og Lisbet
26289680
lisbet@tekstvaerkstedet.dk
Kørselsvagt 3
Nørregården
Anita



Vagtplan d. 27/9
Tidspunkt
Navn
Telefon
Email
Kommentar
Modtagervagt (Nøgle)
13:00 - 14:00

31419836
olsen.regina@gmail.com

Modtagervagt
13:00 - 14:00
Mikkel Rohde
26468824
rohded@gmail.com
første vagt
Pakkemester
14:00 - 16:00

31419836
olsen.regina@gmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Mathilda Paulsen

Mathilda@altinet.dk

Pakkevagt
14:00 - 16:00

66133378
madxreal@hotmail.com

Pakkevagt
14:00 - 16:00
Sofia Mollerup
41194005
sofiamollerup@gmail.com
ny
Kassemester (Nøgle)
15:45 - 19:00
Marianne Gjerstorff
22363467
marianneras@hotmail.com

Kassevagt
15:45 - 19:00
Sabine Dahl Petersen
61697899
sabine_dahl_p@hotmail.com


Kassevagt
15:45 - 19:00





Kørselsvagter til 27/9

Sted (skriv Nørregård eller Jørgen Sjøgaard)

Navn

Telefon

Email

Kørselsvagt 1
Nørregård og evt. Jørgen Søgaard (stationcar)
Mikkel Højlund
61315159
tallgrove@gmail.com
Kørselsvagt 2
Syrengården
Tine Kyndi



Rengøringsvagt

Navn

Email

Telefon


Vagt 1
Mia Ovcina
Mia-holiday@hotmail.com
26240192

Vagt 2
Dario Mijatovic

26240192